Amerikietiškų baldų “Ashley” atstovas

„Royal Baldai“ atstovauja amerikietiškų baldų gamintojo ASHLEY produktams. Tie, kurie domisi prabangiais baldais, žino, kad ASHLEY baldai yra klasikinio stiliaus, prabangūs ir labai komfortiški, puikiai tinkantys tiems, kurie vertina kokybę ir siekia prabangos ir jaukumo dermės savo namuose ar biure. ASHLEY yra pirmaujanti kompanija Šiaurės Amerikoje, parduodanti daugiausiai baldų namams. Kompanija ypatingą dėmesį skiria kokybei – visi gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, aplinkos apsaugai ir klientų poreikių tenkinimui, o tai puikiai dera su mūsų kompanijos misija. ASHLEY baldai padės sukurti klasika, prabanga ir komfortu alsuojantį interjerą.

Royal Baldai logotipas

„Royal Baldai“ yra UAB „LITBALTIC“ kompanijos prekinis ženklas. Bendrovė pasirašiusi tiesioginę atstovavimo sutartį su „Ashley“ korporacija be jokių tarpininkų. UAB „LIT BALTIC“ yra tiesiogiai atsakinga už visą procesą: nuo baldo užsakymo iš gamintojo iki baldo pristatymo klientui. Verslas be tarpininkų leidžia labiau kontroliuoti procesą bei klientui pasiūlyti prabangią prekę už patrauklią kainą.

Siūlome labai platų ASHLEY amerikietiškų baldų asortimentą, tad kiekvienas ras tai, kas labiausiai derės Jūsų namuose ar biure:

  • klasika dvelkiantys, patogūs bei itin solidžiai atrodantys ASHLEY svetainės baldai;
  • prabangūs valgomojo baldai, prie kurių jaukiai vakarienei įsitaisys visa šeima;
  • komfortiški miegamojo baldai Jūsų kokybiškam poilsiui;
  • biuro baldai – kad Jūsų darbo vieta būtų funkcionali ir reprezentatyvi.

Prekiaujame baldais ir internetu

Siekiant užtikrinti patrauklią kainą, patogumą, baldai parduodami internetu. Mes pasirūpinsime, kad užsakyti baldai Jums būtų pristatyti laiku ir tiesiai į namus visoje Lietuvoje.

Siūlome kokybišką prekę už priimtiną kainą, suteikiame papildomas paslaugas, kad Jūsų svajonių namai taptų realybe.